Slovenský zväz včelárov organizuje výstavu JESEŇ V ZÁHRADE a VČELÁR

Slovenský zväz včelárov organizuje výstavu JESEŇ V ZÁHRADE a VČELÁR, dňa 8.-9. októbra 2021 sa na výstavisku v Trenčíne.

ZO SZV/KČ SZV môže využite možnosť organizovania zájazdu pre svojich členov a požiadať o refundáciu do 80% na prepravu a vstupné.

Pri individuálne účasti na výstave môže včelár využiť výhodu členského preukazu SZV a získať zľavu zo vstupného 50% (po predložení nového členského preukazu).

Slovenský zväz včelárov pripravil pre návštevníkov zaujímavý program ako vyhodnotenie súťaže o najlepší med, medovinu, peľ, medovník 2021 spojenú s odovzdávaním cien víťazom, verejnú degustáciu medoviny (viac ako 80 druhov), ochutnávku včelích produktov, prednášky a poradenstvo na témy, ktoré aktuálne trápia včelárov. Celý program si môžete pozrieť tu.

Vystavovatelia budú ponúkať zariadenia na chov včiel, spracovanie medu, vosku, výrobu medzistienok, úľové váhy a iné včelárske potreby.

Deti si budú môcť vyskúšať včelárske hry, učiť sa o živote včiel, ktoré zabezpečia včelárske krúžky SZV.

Všetky informácie nájdete na stránke www.vcelari.sk a na https://www.facebook.com/vcelari.sk/

Na  základe vývoja situácie  a  informácií  R U V Z  Trenčín  sa bude môcť  spoločný  projekt  výstav  JESEŇ V ZÁHRADE a VČELÁR uskutočniť v režime OTP, čo znamená Očkovaný – testovaný – prekonal Covid.

Očkovaný – plne zaočkovaný oboma dávkami vakcíny

Testovaný – s platným PCR alebo LAMP testom, 72 hodín od odberu alebo s antigénovým testom 48 hod. od odberu

Prekonal Covid – lekárske potvrdenie o prekonaní ochorenia Covid, pred nie viac ako 180 dňami. V celom areáli je nutné nosiť respirátor,  ktorý je možné si zložiť len bezprostredne pred  konzumáciou, dodržiavať rozostupy a používať dezinfekčné prostriedky.

Deti do 12 rokov nepotrebujú spĺňať podmienky režimu OTP.

Tešíme sa na stretnutie s Vami v Trenčíne.