Trnavský včelársky festival

Vážení priatelia, funkcionári SZV a regionálnych organizácií,

dovoľujem si Vás pozvať na naše podujatie „Trnavský včelársky festival“, ktoré sa uskutoční 2. a 3. septembra 2022 v Trnave na pešej zóne a radnici mesta Trnava.

Ide o tretí ročník akcie, ktorá je naplnená skvelými prednáškami, inšpiráciami, workshopmi, predajnými stánkami, najlepšou medovinou a medovým pivom a samozrejme výbornou náladou. Všetci včelári, priatelia včiel a sladkého života sú u nás srdečne vítaní.

Dôležité informácie a program festivalu nájdete na našej stránke www.tvf.sk . Okrem stránky môžete navštíviť aj náš facebookový kanál https://www.facebook.com/Trnavský-včelársky-festival-101485395003314 a viaceré príspevky a prednášky z minulých ročníkov si môžete pozrieť na našom kanály https://www.youtube.com/channel/UC1XC4-dp8k6aEJ3IkMac76g

Ak by ste organizovali skupinový zájazd a potrebovali odporučiť ďalší program v Trnave a okolí, tak sa na nás vopred obráťte, radi Vám pomôžeme.

Trnava je jedno z najkrajších Slovenských miest, ktoré sa určite oplatí navštíviť a stretnúť sa so skvelými ľuďmi na našom festivale.


S pozdravom

František Hájik
Predseda ZO SZV Trnava

Organizátor TVF

Dolné Dubové 245
919 52 Dolné Dubové

tel: +421 905 430 430